Hakkımızda

TG Group Teknoloji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2020 yılında İstanbul – Türkiye’de kurulmuş olup, tg-grouptechnology.com adresli websitesi üzerinden E-Ticaret hizmeti vermeye devam etmektedir. TG Group Teknoloji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, faaliyet gösterdiği ilk günden bu yana “Ne istiyor, ne arıyorsanız! Bizimle hepsini temin edersiniz!” sloganı ile E-Ticaret sektöründeki çalışmalarına azami gayret ve verimlilik ile devam etmektedir.

Şirketimiz öncelikli olarak , Teknoloji, Yazılım, Robotik, Gıda, Tekstil, Elektronik, Sağlık kategorilerinde hizmetler sunmakta olup, mevcut ürün portfolyosunu günden güne genişletmeyi ve müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak internet üzerinden yapılacak güvenli alışverişler ile karşılamayı amaçlamaktadır. Sektördeki tecrübelerimizle beraber müşterilerimize hizmet vermekte olup, ilk günkü heyecanla çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz.

Misyonumuz:

Şirketimizin temel misyonu, Teknoloji Robotik alanında atacağımız adımlar ve yapacağımız yatırımlarla, Öncelikle felçli kişileri yardımsız olarak yürütmek, yaşlılarımız ve hastalarımızın bakımını yapacak hassas robotlar üretmektir. 

Vizyonumuz:

Kullanıcılara yüksek standartları sunabilen, yeni standartlar oluşturabilen, insana ve çevreye
duyarlı öncü ve lider firmalardan biri olmak.