-Her türlü yerli ve yabancı hazır giyim, konfeksiyon ürünleri ve aksesuarlan toptan ve perakende alım satımını, imalatını, ithalat ve ihracaünı yapmak.

-Yün, pamuk, ipek, suni ve sentetik elyaf ve benzeri maddelerden mamul konfeksiyon ürünlerinin üretimi, toptan ve perakende alımı saümı, dağıümı, ithalat ve ihracaünı yapmak. -Her türlü konfeksiyon ürünü kot, pantolon, blucin, eşofman, gömlek, ceket, palto, etek, kazak, kravat gibi giyim eşyasının üretimi, toptan ve perakende aluıu satımı, dağıtum, ithalat ve ihracatmı yapmak.

-Her nevi bayan ve çocuk gelinliklerin, nişanlıklaruı dikimi; gelin başı, eldiven, jüpon ve benzeri malzemelerin üretimi, toptan ve perakende alımı satum, dağıtımı, ithalat ve ihracatım yapmak. Gelinlik ve nişanlıkla ilgili her türlü kumaş, güpür dantel, tül, saten ve sair malzemelerin toptan ve perakende alum satum, dağıtımı, ithalat ve ihracatım yapmak. Her türlü gayrimenkul almak, saünak ve komisyonculuğunu yapmak.

-Yabancıların mal edinme yasalarmdan faydalanarak edinecekleri gayri menkuller üzerinde gerekli araştırmalar yapmak ve bunları satuı almaları sonucunda gerekli ve kamu kurum ve kuruluşlarındaki işlemleri takip etmek.

-Her türlü arazi, arsa, daire, ev, dükkan, işyeri ve diğer emlak alum, satum ve kiralanmasına aracılık etmek. -Emlak konusu ile ilgili hizmetlerde bulunmak ve sözleşmeler düzenlemek. -Her nevi gayrimenkul malların şirket veya başkası namma alımı, satum, pazarlamasını yapmak.

Categories: Genel

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir